Arzu Sabancı for Koton’a cemiyet dünyası büyük ilgi gösterdi

edıtor
18.10.2017
484

Arzu Sabancı’nın Koton için hazırladığı ikinci koleksiyonu Arzu Sabancı for Koton’un özel alışveriş etkinliğinde moda ve cemiyetdünyasının önemli isimleri bir araya geldi, davetliler koleksiyona büyük ilgi gösterdi ve en beğendikleri tasarımları da gardıroplarına ekledi.

Kendine has çizgisi ve seçkin tasarımlarıyla moda dünyasında güçlü izler bırakan Arzu Sabancı, Koton için hazırladığı 2017
Sonbahar-Kış Koleksiyonunu moda ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerine sundu. Önceki gün Arzu Sabancı ve Koton Yönetim Kurulu Üyesi ve Eş Başkanı Gülden Yılmaz'ın ev sahipliğinde Koton Beyoğlu Tünel Mağazası'nda gerçekleştirilen özel alışveriş etkinliğine katılan davetliler, tasarımlara büyük ilgi gösterdi. Arzu Sabancı, kendine özgü, seçkin zevkini yansıttığı ‘Arzu Sabancı for Koton' koleksiyonu, ile ilgili olarak; “Sadece ismimi verdiğim değil, tüm detayları ile keyifle ilgilendiğim, gerçekten çok içime sinen bir koleksiyonu daha hayata geçirdik. Yakın çevreme, bu kadar özenli bir çalışma sonunda hayata geçen tasarımlarımı sunmak beni çok mutlu ediyor. Çünkü koleksiyonda yer alan tasarımları doğrudan kendi stilimi yansıtarak hayata geçirdim. Kotonla çalışmanın beni heyecanlandıran kısmı, tarzımı ve koleksiyonumu beğenen herkesin, kaliteli kumaşlar ve ulaşılabilir fiyatlarla bu ürünleri alabilecek olması.” dedi.

ef

arzusabancii