Dünyaca ünlü sarkici hayatinin sokunu Türkiye’de yasadi!

editor
9/22/2017
384

Ukraynali rock grubu Lama'nin solisti ve ülkenin en önemli sarkicilarindan biri olan Natalia Dzenkiv, Türkiye'de hayatinin sokunu yasadi. Dzenkiv, havaalanindan çikarken pasaport kontrolü sirasinda polisin yogun sorgusuyla karsi karsiya kaldi. Polisin siki kontrolünün sebebi ise Dzenkiv'in 20 yas küçük göstermesi...

Dünyaca ünlü sarkici hayatinin sokunu Türkiye’de yasadi

Ingiltere’nin çok okunan gazetelerinden Daily Star, Ukraynali sarkici Natalia Dzenkiv ile görüstü. 41 yasinda olmasina ragmen genç gösteren Dzenkiv, Türkiye’de basindan geçen ilginç bir olayi anlatti. Türkiye’ye geldigi bir dönemde ülkeden çikis yaparken havaalaninda pasaport kontrolü sirasinda kendisinden süphelenildigini söyleyen Dzenkiv, “Beni sorgu orasina aldilar ve birçok soru sordular” dedi.

Fakat gerçegi ögrendiginde Dzenkiv çok sasirdigini ifade etti. Dzenkiv, “Sorgu odasina alinma sebebimi ögrenince gülmeye basladim. Polisler benim baskasinin pasaportunu kullandigimi düsünmüs. En az 20 yas genç gösterdigim için sasirmislar” dedi.

ukra

Polislerin, ünlü sarkicinin bu kadar genç olmasina anlam veremedigini söyleyen Dzenkiv, “Genç gösterdigim için çok övgü aliyorum fakat bunun beni gözaltina alacak kadar önemli bir sebep oldugunu bilmiyordum” dedi.

Dzenkiv, havaalaninda bazi hayranlarinin kendisinden imza istemesi ve selfie çekmeleri üzerine polislerin ikna oldugunu ifade etti. Dzenkiv’in bir hayrani, 41 yasinda hala genç gözükmesinin sebebi olarak meyve ve sebze agirlikli bir beslenme aliskanligi oldugunu ve dolayisiyla saglikli beslenmesini gösterdi.