Ferman’dan maNga müjdesi!

edıtor
16.10.2017
384

Fashion Week kapsamında geçtiğimiz hafta Manisalı hayranlarıyla bululşcan Ferman Akgül, Manga'nın yeni albüm çalışmalarına başladığını, önümüzdeki Mart ayında 3-4 şarkılık bir sürpriz yapacaklarını belirtti. 

 

Forum Magnesia Alışveriş Merkezi, Fashion Week kapsamında geçtiğimiz hafta sonu Türk rock müziğinin sevilen ismi, maNga’nın solisti Ferman Akgül'ü ağırladı. Manisalı hayranlarına sevilen şarkılarından oluşan akustik bir konser veren Akgül, yeni albüm çalışmaları için önümüzdeki haftalarda stüdyoya gireceklerini söyledi.

MANGA’DAN YENİ ALBÜM

Solo çalışmalarımın ilk turnesini bitirdiğini ifade eden Akgül, “Düş Sırtında' adlı parça için klip çektik. İskender Paydaş'ın da eşlik ettiği bir parça. Ondan sonra belki bir süre sonra 3. klip çekerim. Ama asıl Manga'nın çalışmaları başladı. Solo albümün yeni klibini verdiğim sıralarda ben stüdyoda olacağım. Yeni albüm mart gibi 3-4 şarkılık ufak bir sürpriz yapacağız. Marttan sonra tekrar stüdyo çalışmalarına girerek eylül, ekim gibi yeni albümü çıkartacağız. Manga'nın albümü için de Demir Demirkan ile anlaştık. Şu an kendisi Amerika'da, kendisinin dönmesini bekliyoruz” dedi.

OYUNCULUK PLANLARI

Ferman Akgül ayrıca oyunculuk ile ilgili de projelerinin olduğunu sözlerine ekledi.