Genç şarkıcı Kübra Yılmaz Özel Röportajı (Medyalizm Özel)

edıtor
8.11.2017
552

Genç şarkıcı Kübra Yılmaz ile güzel bir söyleşi gerçekleştirdik... İşte özel röportajımız;

Medyalizm: Kübra Hanım öncelikle kendinizden bahseder misiniz, Kübra Yılmaz kimdir?
Kübra Yılmaz: Ben Kübra yılmaz 21yaşındayım bi ajansda cast direktörlük ve menajerlik yapıyorum oyunculuk da yapıyorum sanatın mutfagında da önünde de bulunuyorum..

 

Medyalizm:  Yeni bir Single çalışmanız oldu. Bu düŞünce ve müzik ile ilgilenmek nasıl ortaya çıktı?
Kübra Yılmaz: Çocukluğumda da her çocuğun dönemsel yaşadıgı ensturman çalma isteğimle birlikte müziğe başladım. Okul ve iş hayatımdan dolayı dönem dönem ilgilendim. Yapmak istediğim bir iş'ti diyebiliriz. Fırsatlar beni erken buldugu için, genç yaşımda böyle bir projede severek bulundum.

 

Medyalizm: Single ve klip yayınlandıktan sonra nasıl tepkiler aldınız olumlu ve olumsuz?
Kübra Yılmaz: Çok olumlu tepkiler geldi ve bu beni çok sevindirdi, daha da hırslandırdı diğer projelerim için.

 

Medyalizm: Kaan Karaca ile çalışmışsınız bu Singe'da. Kendisi son zamanların en iyi aranjörlerinden biri olarak gösteriliyor, nasıl bir araya geldiniz.
Kübra Yılmaz: Kaan'la aynı sektörde bulundugumuz için cok uzun zaman önce tanısma fırsatı yakalamıştım. Elektriğimiz uyuştuğu için kısa zamanda cok yakın arkadaş olduk, dürüstlüğüne ve işindeki başarısına defalarca tanık oldum. Bu alanda çalışmak için başkasını aramadım, kendisi benim tek adresimdi.

 

Medyalizm: Aynı zamanda oyuncu menajerliği de yapıyorsunuz, biraz da bundan bahseder misiniz?
Kübra Yılmaz: Aktif olarak yaptığım bir iş bu, dizi sinema ve reklam projelerinde ana cast çalışmaları yapıyorum. Aynı zamanda yetenek avcısıyım ve ekip              arkadaşlarımla bu işi hala yürütmekteyim.

 

Medyalizm: Biraz da özel hayatınızdan bahsedelim. Hayatınızda biri var mı?
Kübra Yılmaz: Özel  hayatım biraz sakin geçiyor bugünlerde. Çünkü kariyer planladığım hedef noktam değişssin istemiyorum. Fakat aşk planlı birşey olmadığı için hayatın ne getiriceği belli olmaz.