Gülben Ergen:. 'ÇOK ÜZÜLÜYORUM, 26 YILDIR ILK KEZ'

editor
9/21/2017
334

Gülben Ergen birkaç gündür medyada yer alan 'Evli sevgili' haberlerine karsi hukuki yollara basvuracagini açikladi...

Iste Gülben Ergen'in açiklamasi;

Çok üzülüyorum. Ayip! Bitmeyen bir dedimdi, dediydi. Bu kadari da çok fazla artik. 26 yildan beri ilk kez , hiç tercih etmedigim halde hukuktan baska bir seçenek kalmadi...

Gülben Ergen

NE OLMUSTU?

Izmirli evli bir adamla iliski yasadigina dair haberlerin çikmasinin ardindan bir süre sessizligini koruyan Gülben Ergen, geride biraktigimiz gün sosyal medya hesabindan bir açiklama yapmis ve ask iddialarini yalanlamisti.

Ergen ayrica simdilerde sözcülügünü yaptigi organ bagisi kampanyasiyla ilgili de bir atifta bulunmus ve ‘Yalan yazmaktan bikmayan insanciklar, organ bagislasalar da bir faydalari olsa’ seklinde bir göndermede bulunmustu.

Ergen’in bu göndermesi yanitsiz kalmadi ve Seren Serengil sosyal medya hesabindan ona benzer bir yanit verdi. Ayrica uzunca da bir metin paylasti. Iste Seren Serengil’in o paylasimi ve satirlari:

seren-serengil-ic

 

“Evliyken evli bir adama mektuplar yazan, iliski yasayan, dernek sahibi, çocuklarinin arkasina her olayda siginan kiymetli anne…

O yazdigin adamin da bir karisi bir çocugu vardi. ‘Evden ayrilacaksin, bosanacaksin!’ diye direttigin adamin da bir evladi bir de seven esi vardi.

Sana bir sey söyleyeyim mi… Ben susmam, ben yemin ettim… Su Türkiye’ye senin o gerçek yüzünü göstertmeye ama Allah o kadar büyük ki benim bir çaba sarfetmeme gerek kalmiyor.

Çekirge onuncu siçrayista yakalandi artik. ‘Seren’i susturttum’ demisssin vicdanini da susturabildin mi peki? Bana yaptiklarini, Yesim’e yaptiklarini, eski esinin esine yaptiklarini sindirebildin mi ?

Seren Serengil, Gülben Ergen'in sosyal medya hesabindan yaptigi açiklamanin ardindan adeta açti agzini yumdu gözünü.

Sen kötüsün çekirge! Ama cennette cehennemde bu dünyada… Hep seni kiskaniyoruz hep sana takintiliyiz hep iftira atiyoruz diye kandirdin yillarca herkesi, hepimizin canini yaktin…

Simdi baska bir kadinin canini yakmana izin vermeyecegim. Vermemeliyiz! Instagram yönetimini de arattir simdi hesabimi kapatsinlar. Benim hesabim kapanir da seninkileri kim kapatacak bakalim”