Irem Derici'nin Doktoru Açiklama Yapti: Durumu Geldigi Güne Göre Daha Iyi

editor
9/20/2017
262

Sali günü yogun bakima alinan Irem Derici'nin durumuyla ilgili doktoru "Geldigi güne göre daha iyi" açiklamasinda bulunarak yüreklere su serpti...

Son zamanlarda sik sik saglik problemleriyle gündeme gelen Irem Derici dün yogun bakima alinmisti. Sevenleri mutlu edecek haber Derici'nin doktorundan geldi. Doktor, "Geldigi güne göre durumu daha iyi. Organlarinda da herhangi bir sikinti yok." dedi.

"BILINCI AÇIK SOHBET EDIP TELEVIZYON IZLEYEBILIYOR"

Acibadem Fulya Hastanesi Bashekimi Prof. Dr. Reha Baran Irem Derici'nin saglik durumu ile ilgili olarak sunlari söyledi: "2 gün önce hastanemize geldi, yogun bakimda takip ediyoruz, bilinci açik sohbet edip gazete okuyabiliyor. Kendisi bundan bir hafta önce sikâyetler üzerine tedavi altina alindi. Makine destegi falan yok, durumu su anda iyi görünüyor. Böbreklerinde sorun yok normal çalisiyor. Bazi degerleri tam istedigimiz sekilde oturmadi ondan kontrol altinda tutuyoruz ama bunu günler içinde azalacagini düsünüyoruz. Önümüzdeki günlerde daha güzel haberler verecegiz. Ara sira atesi çikiyor ama durumu iyi."