Kişiye Özel Erkek Giyim Ünal Aksoy Kalitesiyle

edıtor
21.11.2017
800

Kişiye özel gömlek ve takım elbise tasarlayan ve diken Ünal Aksoy her geçen gün büyümeye devam ediyor...

2000 yılından bugüne ısmarlama dikim alanında uzmanlaşan usta terzi Ünal Aksoy önderliğindeki firmamız Çağlayan'daki atölyemizdeki vermeye başladığı kişiye özel dikim hizmetinde bay ve bayan gömlek dikiminde terzi dikişi tekniğini kullanır. 
Kalite konusundaki her ayrıntıya dikkat edilir : gömlek kumaşları çift bükümlü kaliteli kumaşlar , sedef düğmeler , yaka , cep , manşet , pat modelleri kişiye özel işlenen nakış , özel ilik , potluk yapmayan dikim tekniği vb. Birçok ayrıntı still tutkunlarına sunulur.
Ofis yada ev servisimiz sayesinde istediğiniz ortamda ölçüleriniz alınır kumaş , yaka ve manşet numunelerimizden seçerek istediğiniz ortamın rahatlığında arzuladığınız gömleğe en kısa sürede kavuşursunuz..

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemek.''Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir'' İlkesiyle kaliteyi her zaman kendine görev ediniyor Ünal Aksoy.