Medya Durağı PR ve Basın Danışmanlığı Hizmete Başladı!

edıtor
23.10.2017
4484

Medya Durağı PR ve Basın Danışmanlığı etkin ve nitelikli hizmet üretme ilkesiyle hizmete başladı...

Halkla ilişkilerin uygulamaya dayalı bir danışmanlık hizmeti olduğu gerçeğinden hareketle, müşterilerine konusunda uzman iletişim danışmanları ile hizmet sunmaktadır.

Medya Durağı PR ve Basın Danışmanlığı, ekibindeki iletişim danışmanları kurum ve ajans deneyiminin yanı sıra, ulusal ve uluslararası lider markalarla çalışmanın getirdiği bilgi birikimine sahiptir. İletişim ve medya dünyasının dinamiklerini özümsemiş, konusunda uzmanlaşmış, yaptığı işe saygı duyan ve işini keyif alarak yapan iletişim danışmanlarından oluşan bir kadroya sahiptir.

Medya Durağı PR ve Basın Danışmanlığı, yeniliklere açık, iletişimin gerçekleştiği her platformdaki gelişmeleri yakından takip etmeye çalışmakta ve fikir üretmeye sürekli devam etmektedir. Hem müşterileri hem de kendi bulunduğu iletişim danışmanlığı sektörüne katkı yapmayı çalışma biçimi olarak benimsemiştir.

Medya Durağı PR Ve basın Danışmanlığı kurucusu Serkan Candaş yaklaşık 15 yıldır medya sektörünün içindedir. İlk sektöre gazeteci olarak ve muhabirlik ile başlayan Serkan Candaş, daha sonra köşe yazarlığı ile devam etmiştir. Aynı zamanda birçok derneğin, sanatçı, manken, model ve yazarın PR ve Basın Danışmanlığını yürütmüştür. Yine kendini geliştirmek için bazı kanallarda konuk koordinatörlüğü ve magazin editörlüğü görevlerini üstlenmiştir. Yine birçok gazete ve dergide Genel Koordinatörlük ve Proje Koordinatörlüğü yapmıştır. Serkan Candaş halen birçok sosyal proje organizasyonlarında ve ödül törenlerinde proje koordinatörlüğü yapmaya ve yine birçok sanatçı, sunucu, manken ve modelinde Basın Danışmanlığını sürdürmekte.

Medya Durağı PR ve Basın Danışmanlığı'nın hizmetleri şu şekilde;

PR Hizmetleri

Basın Danışmanlığı

Proje Koordinatörlüğü