Rock Sanatçıları Sokak Hayvanları İçin Söyleyecek

edıtor
16.01.2018
1152

Rock camiasının ünlü isimleri bu konser de buluşuyor...

 

Medyalizm.com ‘un kurucularından Serkan Candaş’ın organize ettiği “Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyoruz” gecesinde; Gizem Saatci, Serkan Civelek, Okan Meriç, Simge Sayın, Elif Kendik, Eğinephrine gibi Rock camiasının önde gelen isimleri yer alacak. Sokak hayvanları için düzenlenen bu gecenin ilki 27 Ocak Cumartesi günü Taksim RedRock Sahne de gerçekleştirilecek.

Bu anlamlı geceye katılmak isteyenler içeriye tamamen ücretsiz girecek ve bu muhteşem gecenin tadını çıkaracaklar. Geceye katılmak isteyenler yanlarında diledikleri kadar kedi-köpek maması getirmeleri ve girişte ki görevliye teslim etmeleri yeterli olacak.

Toplanan mamalar Beşiktaş çarşı grubuna teslim edilecek, “Çarşı Sokak Hayvanlarına Koşuyor” etkinliğine ve soğukla, açlıkla mücadele eden sokaklarda ki, ormanlara terk edilmiş dostlarımıza bir katkı da bulunulacak.

Bu etkinliklere 17 Şubat (İhtiyacı olan köy okullarına kitap ve kırtasiye yardım gecesi) 27 Şubat (Sokak Hayvanlarına Yardım Gecesi), 11 Mart (Şiddet görmüş Kadınlar ve LGBT bireylerine yardım Gecesi) ile davam edilecek.

 

Facebook Etkinlik Sayfasına buradan Ulaşabilirsiniz:

https://www.facebook.com/events/2117839198243847/permalink/2118379371523163/