SERKAN CİVELEK PROJECT’İN TÜRKİYE ROCK PİYASASINA MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ

edıtor
22.12.2017
1068

Türk Rock müzik dünyasının 1990’ların parlayan rock müzik idollerinden Serkan Civelek, 2017 yılında ülkemize geri dönmesiyle birlikte, Arpej yapımdan çıkardığı single’ı “Yeniden” ile eski dinleyicileriyle kucaklaşırken, yeni dinleyicilerine de şu mesajı verdi;

“Yılların birikimi olan evrensel bir müzisyen ve müzik adamı olarak (Newyork’da 3 hafta birinci olmuş, tüm Amerika’da 4, Dünya da 7 hafta); Mevlana’nın sevgi ve barış kodunu bütün insanlığı el ele tutuşturarak  vermek istiyorum. İçimde ki bütün güzel duyguları başta aileme, sevdiklerime ve dostum olan köpeğim Cool’a olmak üzere, bütün müzik dostlarına vermeyi arzuluyorum. Her insan bir amaç için doğar, bende amacımın bana verdiği mesajı dünya insanlarına iletmek istiyorum. Bu gayem doğrultusunda bana inanan ve her zaman destekleyen gerçek dostlarıma çok teşekkür ediyorum.

Önümde birçok beni bekleyen güzel proje var. Bunlardan birisi de 2018 in ilk projesi olarak hayata geçireceğimiz değerli sanatçı dostum Gizem Saatçi ile yapacağım düet olacaktır.” diye konuştu.