Ünlülerin Uğrak Yeri Sihirbaz Et Ustası Yeni Şubesini İzmir’de Açıyor!

edıtor
12.12.2017
592

Ünlülerin uğrak yeri İstanbul Sirkeci’de bulunan meşhur Güvenç Konyalı Lokantası, yoğun istek üzerine İzmir’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

1988 yılından beri İstanbul’da hizmet veren ve ünlülerin uğrak yeri haline gelen Güvenc Konyalı Lokantası’nın spesyelleri arasında bamya çorbası, saç arası küflü peynirli pide, Konya etli ekmeği ve fırın kebabı yer alıyor. Toplam 5 şubesi bulunan Güvenç Konyalı Lokantası’nın sahibi Hüseyin Konyalı, “Bizim için önemli olan yöremiz Konya’nın en güzel yemeklerini sunmak. Önce lezzet ve hijyen. Yıllardır İstanbul’da 7’den 77’ye herkesin bildiği bir restoranız. Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine şimdi de 6. Şubeyi İzmir Alsancak’ta açıyoruz” dedi.

Son zamanlarda sosyal medyada müthiş ilgi gören Konya mutfağının başarılı temsilcisi Güvenç Konyalı’nın 2. Kuşak temsilcisi Hüseyin Güvenç birbirinden ilginç paylaştığı videolar dünya genelinde 100 binlerce kişi tarafından izleniliyor ve takip ediliyor ve hatta yurtdışında şube teklifleri ardarda geliyor.