Medyalizm

Doğru ve Gerçek Magazin

‘ÇaPRaz Medya’ ile iletişim sektörüne yepyeni bir soluk gelecek. 3 arkadaş kendi ajanslarını kurdu!

Satış ve pazarlamadaki tecrübelerini iletişime taşıyan Orkun Akaydın, Naz İlkay Demir ve Okan Kaya yeni kurdukları ajans ÇaPRaz Medya ile markalara yepyeni bir deneyim sunacak…

Üç genç girişimci iletişime yeni bir boyut kazandıracak olan ÇaPRaz Medya ismini verdikleri ajanslarını İzmir’de hayata geçirdiklerini duyurdular.

Satış ve pazarlamadaki tecrübelerini iletişime taşıyan Orkun Akaydın, Naz İlkay Demir ve Okan Kaya yeni kurduğu ajansları ÇaPRaz Medya ile markalara yepyeni bir deneyim sunmayı, içeriği teknoloji ile birleştirerek çalıştıkları markalar ile hedef kitlelerinin en kıymetli dakikalarını kesiştirecek projeleri hayata geçirmeyi planlıyorlar.

Ajansın kurucuları; “Hepimiz biliriz ki iyi fikirler, iyi bir etki bırakır. Bu fikirleri doğru hedef kitleye, doğru zamanda ulaştırmak, sadece iyi olan etkiyi bambaşka bir boyuta taşıyarak mükemmelleştirir. İşte bizim görevimiz bu iyi fikirleri ulaşılmak istenen mükemmel noktaya taşımak. ÇaPRaz Medya olarak, iş ortaklarımızın gücüne güç katacak stratejiler geliştiriyoruz” dediler.

Ayrıca, yeni kurulan bu ajansın üç ortağı; İzmir’de çeşitli organizasyonlar ve etkinliklere de imza atacaklarını, İzmir’i konsept parti ve konserlerle eğlendireceklerini belirtiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,