Medyalizm

Doğru ve Gerçek Magazin

FİLM SETİNİ HAMAM BÖCEKLERİ BASTI

Türkiye de en çok gişe yapmış filmlerden biri olan “Dabbe 6” filminin başrol oyuncusu “Sema Şimşek” bu defa Türkiye’nin en yüksek bütçeli korku filmi olan Zebun da başrolde. Zebun filminin gişe rekoru kıracağı konuşulurken Sema Şimşek’in bu filmde de başrol olması bir tesadüf mü ?

“KORKU FİLMİ ZEBUN’UN SETİNDE ESRARENGİZ OLAYLAR”

Türkiye’de çekilen en yüksek bütçeli korku filmleri arasında yer alan Zebun’un çekimleri sırasında seti hamam böcekleri bastı, esrarengiz varlıklar gören ve sesler duyan ekip çekimlere ara vermek zorunda kaldı. Gerçek bir hikayeden uyarlanarak beyaz perdeye taşınan korku filmi Zebun’un başrolünü ise Hakan Akgün, Sema Şimşek ve Almina Kahraman paylaşıyor. ZER Film ile HM Productions’un yapımını üstlendiği film şimdiden 2020’nin merakla beklenen filmleri arasında yerini aldı. ‘’Nefes Almadan Çığlık Atamazsınız’’ sloganıyla yola çıkan, tüm Türkiye’yi ve dünyayı korkutacak filmin setinde küçük oyuncu Almina için özel bir pedagog da görevlendirildi.

“YILIN GELECEK VADEDEN YÖNETMEN VE YAPIMCISI”

Yapımcı, yönetmen ve aynı zamanda senarist olan Hakan Yusufoğulları ve Mesut Erbaş ikilisi geçtiğimiz haftalarda ‘’Yılın Gelecek Vadeden Yönetmen ve Yapımcısı’’ ödülünü alarak dikkatleri 27 Mart’ta vizyona girecek Zebun filmine çekti.

23 ülke de aynı anda vizyona girecek olan filmin hikayesi şöyle :

Başarılı bir iş adamı olan Kenan, eşi Esma ve küçük kızları Zeynep ile harika bir hayat sürmektedir. Her şey yolunda giderken Kenan’ın bir gün arkadaşları ile yediği akşam yemeğinden sonra hayatı altüst olur. Yaşadığı bir olay sonrası gördüğü halüsinasyonlardan dolayı psikoloğa giden Kenan’ı psikoloğu hocaya gitmesi konusunda ikna eder ve olaylar gelişir…

ZEBUN KÜNYE
Tür: Korku
Vizyon Tarihi: 27 Mart
Yapım: Zer Film & HM Productions
Yönetmen: Mesut Erbaş & Hakan Yusufoğulları
Senarist: Mesut Erbaş & Hakan Yusufoğulları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir