Son Dakika Haberler

Onikişubat Belediyesinde Salgın Tehlikesi

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesinde Salgın Tehlikesi Başgösterecek derecede bir çevre kirliliği yaşanmaktadır. Onikişubat Belediyesi yetkileri ile yaptığımız görüşmelerde herhani bir netice alınamamıştır. Bu çevre kirliliğinin salgın derecesine dönüşmeden önce yetkililerin acilen önlem alması gerekmektedir.

Onikişubat Belediyesinde Salgın Tehlikesi
Okunma : 20 views Yorum Yap

Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Sayın Hanefi Mahçiçek “sosyal belediyecilik” sloganı ile göreve başlamış, kısa bir süre sonra yapmış olduğu hizmetlerin sosyal belediyecilik ile alakası olmadığını anlaması üzerine bu sloganından vazgeçmiştir. Bu dürüst tutumundan dolayı Sayın Hanefi Mahçiçek’i kutlamak istiyoruz.

Kahramanmaraş 6 Şubat depremlerinden önce de hemen hemen aynı durum Onikişubat ilçesinde vardı. Ancak son aylarda Kahramanmaraş Onikişubat belediyesindeki çevre kirliliği insan sağlığını tehdit eder boyutlara gelmiştir.

Yollar, parklar, kaldırımlar günlerdir hatta aylardır alınmayan çöplerle dolu. büyüklerin ve çocuklarımızın biraz vakit geçirebileceği park alanlarına girmek olanaksız hale geldi. Çevre kirliliğinden başka Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesinde bulunan tüm parklarda oturma bankları kırık, dökük ve eski halde çöp kovaları aylardır boşaltılmıyor.

Hanefi Mahçiçek’in Expo 2023 Bahanesi

Yetkililer ile yaptığımız görüşmede Sayın Hanefi Mahçiçek çevre temizliği konusunda Expo 2023’ü bahane ettiği ve personellerini orada görevlendirdiğini bu nedenle yeterli hizmetin ilçeye yapılamadığını söylemiştir. Expo 2023 alanını kontrol ettiğimizde bu alanda herhangi bir görevli personelin bulunmadığını da gözlerimizle gördük.

Yazımızı daha fazla uzatmadan Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi bölgesindeki artık salgın hastalık seviyesine gelen çevre kirliğini gösterir paylaşımları sizlerin takdirlerine sunuyoruz…

Onikişubat Belediyesinde Salgın…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)