Medyalizm

Doğru ve Gerçek Magazin

Rick Wiles: Vejetaryenlik şeytan komplosu!

Vejetaryenlik her ne kadar dünya çapında kabul gören bir kavram olsa da kimi zaman olmadık tepkiler dillendirilebiliyor.

ABD’de yayınlanan ‘TruNews’ adlı programda konuşan sunucu Rick Wiles, ‘Vejetaryenlik, şeytanın ruhsuz mahluk ırkı yaratmak için kurduğu bir komplo’ ifadelerini kullandı. Aşırı sağın önde gelen sunucularından Rick Wiles programında, et ve süt ürünlerini ikame eden bitkisel gıda üreten şirketlerin yükselişe geçmesini şöyle değerlendirdi: İnsanlar, tanrıya tapınmayı bıraksınlar diye DNA’larını değiştirmeye yönelik şeytani komplonun bir parçası.

“TANRI OLMAK İSTİYORLAR”

ABD’de; ırkçı, ayrımcı, Yahudi karşıtı komploların merkezi haline gelen ‘TruNews’ programında konuşan Rick Wiles, şunları söyledi: “En sevdiğiniz fast food restoranına gittiğinizde, sahte hamburger yiyorsunuz. Bakkala gidecek olduğunuzda bir kilo sahte hamburger ya da sahte biftek alıyorsunuz. Ve bunun bir büyük şirketin laboratuvarında geliştirildiğinden haberiniz bile yok. Bizi içine sürükledikleri kabus dünyası işte bu. Tanrının yaratımını değiştiriyorlar. Neden? Çünkü tanrı olmak istiyorlar.Tanrı bir çevrecidir” diye devam eden aşırı muhafazakar kanadın ünlü radyo sunucusu şu yorumlarda bulundu:

“Tanrı bu meseleyi çok ciddiye alıyor. O bu gezegeni, evreni yarattı, şimdi de bu Lusiferyanların bu gezegeni, hayvan krallığını, bitki krallığını yok etmelerini, insan DNA’sını değiştirmelerini izliyor. Neden? DNA’yı değiştirmek istiyorlar ki insanlar yeniden doğmasın. Bununla gittikleri yer orası, insan DNA’sını değiştirerek insanların yeniden doğmasını imkansız hale getirecekler. Bu gezegende ruhsuz yaratık ırkı yaratmak istiyorlar.”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir