Medyalizm

Doğru ve Gerçek Magazin

YAĞMUR AYAZ’DA BADEM GÖZ MODASINA UYDU

Ünlü manken Yağmur Ayaz’da göz çevresinin mükemmel görünmesi  için kendini Ayşe Çetinkaya’nın usta ellerine teslim etti. Dünyada çok trend ve yaygın olan bu uygulamayı tercih eden ünlü model uygulamadan hemen sonra  göz çevresinin çok mükemmel göründüğünü ifade etti.

Uzman Estetik Koçu  Ayşe Çetinkaya, Fibroblast-Plasma(Cilt Sıkma)yöntemini Dünya’ca ünlü Prive Academy iş birliği ile Türkiye ve Dünya’ya tanıtmaya devam ediyor.Podyum ve sanat dünyasından birçok kişi  ameliyatsız  bu yöntemle yepyeni bir yüze ve bakışlara  sahip oluyor.Üstelik  bu yöntem hem daha ucuz hem de cerrahi müdahale olmadığı için insanların  daha sıcak baktığı bir yöntem. Ayşe Çetinkaya  ‘Fibroblast-Plasma(Cilt Sıkılaştırma) yöntemi mükemmel cilt yenilenmesini sağlayan tamamen devrimsel bir uygulama yöntemidir.Plasma enerjisi ciltteki fazlalığı buharlaştırıp yok eder.Geriye sade güzellik kalır.Fibroblast-Plasma herhangi bir cerrahi aletin kullanılmadığı, invazif olmayan yani cilde temas etmeden gerçekleştirilen bir teknik olduğunu vurgulamak önemlidir.’ dedi.

Ayşe Çetinkaya Fibroblast-Plasma(Cilt Sıkılaştırma) ile yapılabilen uygulamaları şöyle sıraladı;

Göz kapağı kaldırma,göz çevresi kırışıklıkları, göz altı torbaları -Alın çizgileri, yüz germe,dudak çevresi gençleştirme -nazolabial çizgi,gıdı toparlama, boyun germe, sarkmış kol,karın ve bacak derisi gerginleştirme, leke giderme -akne izi -çatlakların giderilmesi, keloid izleri giderilmesi, ameliyat ve yara izleri -ben&et Beni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir