Medyalizm

Doğru ve Gerçek Magazin

Yaralı olarak bulduğu sokak kedisini sahiplendi!

Mustafa Kemal Çiçek yaralı halde bulduğu sokak kedisini veterinerde tedavi ettirdi. Çiçek tedavisinin ardından, yaralı kediyi sahiplendi. 

Mustafa Kemal Çiçek, yol kenarında araba çarpmış kedinin hareket edemediğini fark etti. Hayvanın yanına giden Çiçek, yaralı kediyi alarak derhal bir veterinere ulaştırdı, fakat gittiği yerde röntken cihazı olmadığından 400 km yol giderek Kars Fakültesine ulaştı. Fakülte’de nöbetçi olmadığı için M. Kemal Çiçek sabaha kadar bir Otelde konakladı.

Çiçek, sabah kedinin röntgenini çektirdikten ve ameliyat masraflarını karşıladıktan sonra kedi ameliyata alındı.

Mustafa Kemal Çiçek; ”Sokak kedisine Ağrı’da otoyol kenarında araba çarpmış. Ülkemizde bazı illerde hayvanlar için röntken cihazı bulunmamakta, işte bu yüzden birkaç tane il gezerek en sonunda Kars Fakültesine gece getirdim yaralı kediyi. Nöbetçi olmadığı için bir otelde kalarak sabah erken tekrar geldim. Röntgeni çekilip, ameliyat masraflarını karşılayarak ameliyata alınmasını sağladım. Ameliyattan çıktıktan sonra İstanbul’a götüreceğim ve bu tatlı kediyi sahipleneceğim. Herkesin bu konuda duyarlı olmasını bekliyorum. Hayvanlarımıza sonuna kadar sahip çıkalım. Ben 400 km bu yavrucuk için seferberlik ilan ettim. İnşallah iyileşir. Ona çok güzel bakacağım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: